Bilet Satış Kuralları

Firmamız resmi TCDD acentası olup, tüm satış işlemleri TCDD tarafından uygulanmakta olan kanun ve düzenlemelere uygun şekilde yapılmaktadır. Sitemiz üzerinden yapılan tüm işlemlerde aşağıdaki kurallar geçerli olup, her site ziyaretçisi bunları kabul etmiş sayılmaktadır.

Kurallar: 

1. İnternet sitemiz üzerinden yapılan tüm rezervasyon, satış ve iletişim işlemleri için girilen ad-soyad, telefon, yolcu adları, e-mail adresi, IP adresi vb. kişisel bilgiler acentamız tarafından ilgili işlemler yapılmak üzere alınmakta olup, bu bilgiler 3.partilerle yada firmamıza ait benzer sitelerde kalite, hizmet, istatistik vb. ölçümlerde kullanılabilir. 

2. Firmamız, site ziyaretçisi tarafından ilgili formlar kullanılarak gönderilen bilgileri telefonla satış prosesinde iş yükünü azaltmak, telefonda oluşabilecek bilgi yanlışlıklarını en aza indirmek için kullanmaktadır. Hiç bir şekilde sitemiz üzerinden kredi kartı bilgileriniz talep edilmemektedir.

3. Her ne kadar sitemizdeki tren durakları, hareket saatleri, fiyatlar vb. bilgilerin tümünü güncel tutmaya çalışsak da herhangi bir nedenle sitemizde oluşabilecek bilgi yanlışlığı nedeniyle firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.  

4. Bilet satışı için doldurulan form sonrasında teknik problemler, site güncellemesi, iletişim aksaklığı gibi nedenlerle veya mazeretsiz herhangi bir nedenle sizi arayamadığımız durumlarda  ve tren biletinin herhangi bir nedenle satışının yada rezervasyonun yapılamadığı durumlarda acentemiz sorumluluk kabul etmemektedir.

5. Satış & rezervasyon işlemi yalnız telefon görüşmesi sonrasında yapılmaktadır. Bu nedenle sitemizdeki formlar doldurulduktan sonra size ulaşamadığımız durumlarda sizin telefonla bize ulaşmanız gerekmektedir. 

6. Site ziyaretçileri formlarda doldurdukları bilgilerin ve telefon kanalıyla verdikleri bilgilerin doğruluğu ve ispatlarından kendileri sorumludur. Yanlış bilgilerden dolayı iptal edilen rezervasyon & satışlar, yanlış tarih ve yolculuk lokasyonları, oluşan fiyat farkları gibi problemler nedeniyle firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.

7. Siteyi ziyaret eden tüm özel / tüzel kişiler bu kuralları kabul etmiş sayılır.